Tábor 2004 - expedice Útočiště Oceán
aktuálně objektivem MCA-25

Adresář s fotografiemi

Po úspěších dosažených minulý rok a opakovaných na každém výletě, kdy jsem byl schopen dodávat pravidelně a aktuálně fotografie z právě probíhající akce., které sice nejsou vždy na 100% kvalitní, ale přesto jsou zajímavé a zachycují dění na akci aktuálně, otevírám i letos tuto stránku. Budete zde moci sledovat náš tábor přímo tak, jak bude probíhat a tedy budete moci spolu s námi prožít těch poutavých 21 dní.

Pro letošek vyhlašuji zajímavou akci - "Přejete si spatřit?". Protože bude stále v provozu e-mail pro spojení s táborem tabor@oddiloko.org, který vybírám (nejméně) jednou denně večer. Můžete na tuto adresu posílat své náměty a požadavky na záběry, které byste chtěli spatřit. Já nemohu vždy slíbit, že se podaří je pořídit (například některé děti při práci vyfotit opravdu není možno, i když kvůli fotce by možná zapózovali...), ale pokusím se a dokonce vám o úspěšném vyfocení a umístění na web pošlu zpět e-mail. Takže vám už nebude v přímém pohledu a skoro přímé kontrole vašich dětí bránit vůbec nic.

Upozornění: Záběry do interiéru některých stanů mohou být poněkud drastické a proto případné vyžádané záběry budete sledovat pouze na vlastní nebezpečí.

Bizon


Na stránku mobilových fotek
Na stránku oddílu OkO